IMACAR – PEUGEOT

Hooistraat 128
9070 Heusden
Tel:
Fax:
E-mail: adk@dekeukeleire.be
BTW: BE 0425 096 956

http://www.imacar.be

CONTACT

IMACAR – De Keukeleire Heusden:
Site verantwoordelijke: Steven Neefs
E-mail: steven.neefs@dekeukeleire.be

IMACAR – De Keukeleire Wetteren:
Zuidlaan 123
9230 Wetteren
E-mail: audek@dekeukeleire.be
Site verantwoordelijke: Philip Verbaere
E-mail: philip.verbaere@dekeukeleire.be

IMACAR – De Keukeleiren Dendermonde:
Vriesenrot 21
9200 Dendermonde
E-mail: asd@dekeukeleire.be
Site verantwoordelijke: Lieven Simoens
E-mail: lieven.simoens@dekeukeleire.be

IMACAR – Vanhoecke
Prins Boudewijnlaan 117
9100 Sint-Niklaas
E-mail: vanhoecke.st-niklaas@peugeot.be
BTW: BE 0442 327 126
Site verantwoordelijke: Dirk Huyck
E-mail: d.huyck@garagevanhoecke.be

Fleetverkoper:
Peter Stans
E-mail: peter.stans@imacar.be

Verkoper:
Pieter Auwaerts
E-mail: pieter.auwaerts@imacar.be

Brand

IMACAR: multimerken groep in Vlaanderen

IMACAR is met ‘Garage & Carrosserie Vanhoecke’ (Sint-Niklaas) en Garage De Keukeleire (Heusden, Wetteren en Dendermonde) de grootste concessiehouder van Peugeot lichte bedrijfsvoertuigen in Oost-Vlaanderen.

We zijn niet enkel een autoverdeler, maar eveneens uw full service mobiliteitspartner. Zo kan u bij IMACAR terecht voor onze expertise in tweedehandsverkoop, leasing, carrosserie, onderhoud en nog zoveel meer. Samen verdeelt groep IMACAR een groeiend gamma aan diverse merken lichte bedrijfsvoertuigen, waaronder Peugeot. Een optimale gebruikersbeleving alsook een hoge klanttevredenheid staan bij ons dus steeds voorop. Samen met de klant gaan we op zoek naar de meest optimale oplossing, aangepast aan elke specifieke situatie.

IMACAR hamert op elk persoonlijk contact. We bestaan uit een groep van gebundelde familiebedrijven, wat ons drijft tot een openhartige service en toegewijde klantenrelaties. Het is voor ons zeer belangrijk dat onze klanten een vertrouwd gevoel krijgen met onze groep. Een eerlijke en transparante service is belangrijk voor ons. Zo komen onze klanten in de toekomst, ook voor wat betreft onze tweedehandsdiensten, terecht op een gebruiksvriendelijke website die de producten zo volledig mogelijk presenteert. Deze transparantie wordt ook intern doorgetrokken.

Flexibiliteit in beschikbaarheid en bij het zoeken naar oplossingen voor onze klanten om aan hun verwachtingen te voldoen, zijn kenmerkend voor onze organisatie. We houden onze focus op de kwaliteit van de producten in plaats van op de merken. Ook innoverende markten, zoals elektrische bedrijfsvoertuigen schrikken ons niet af.